Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rockbox Themes

24. 7. 2007
Obrazek


Nainstalování témat od piJulius:
Stáhněte si WPS jBlackGlass ZDE
Pro variantu iPod Video 30 stáhněte témata ZDE
Pro varianty iPod Video 60 a 80GB stahujte ZDE

Rozzipujte jBlackGlass a nechte přepsat adresář .rockbox (budete potřebovat něco na gz, u mě to zvládá Total Commander)
Pak rozzipujte EvilG-Fusion a opět nechte přepsat adresář .rockbox. Pak spusťte iPod, nastavte si téma jBlackGlass a hurá na přehrávání!

Poznámka: Chci upozornit, že nainstalováním EvilG Fusion se malinko změní ovládání. Pro další potvrzení platí pak klávesa FWD, pro zpět REW.
Kdyby se někomu stalo, že po vypnutí iPodu nejde zapnout klávesou Menu nebo Select, tak ho zapnete přes kombinaci MENU+SELECT ... Ale z vlastní zkušenosti vím, že stačí jen MENU a on se rozjede.

Co se týká videa. Určitě si stáhněte Elephants Dream ZDE

Každý uvidí, že se mu video "seká" (ono se neseká, přeskakuje některý časti, který nestíhá vyrenderovat). Tohle je dáno tím, že v iPodu je přímo čip, který se stará o vykreslování videa, ale programátoři Rockboxu ho ještě nemají zaktivovanej ve firmwaru. Chce to prostě čas.
Pro Ty, kteří nechtějí čekat, tak ať jednoduše používají Dual boot a přepnou si na apple firmware, pomocí itunes nebo flooly tam to video dostanou (pro začátečníky - musíte ho převést do toho správného formátu, pokročilý rádi poradí) a pak můžete koukat i na video.

Ještě k původnímu návodu, který je na http://www.mujipod.cz/art/msoftware/rockbox-navod.html
Programátoři si konečně uvědomily, že je lepší značit vše správně a proto na http://build.rockbox.org/ nenajdete buildy iPod Video a iPod Video 64MB, ale už správně iPod Video 30GB a iPod Video 60/80GB ... takže už nikdo nebude tápat jako já na začátku.


Thnx to AnubiSeth